Pacific Assocation of USA Track and field

2009 Distance Classic Results

2009 Distance Classic Results

Quantcast



Home

Contacts

2009 Distance Carnival Results

5000 METERS RUN AGE GROUP CLUB / UNA TIME
No sign-ups for 2009 – No race
3000 METERS RUN AGE GROUP CLUB / UNA TIME
Amihan B Agustin YG MVTC
Rodolfo James B Agustin III MB MVTC
Ashley C Augustus YG NAPA
Cameron R Vaziri MB NAPA
Kyla M Aiuto YG PHEATS
Nicolette Sorensen YG PHEATS
Parker T Deuel YM PHEATS
Tyler Sorensen YM PHEATS DNP
Ryan Colaco YM PHEATS 11::03.5
Tyler Troxel YM PHEATS
Jason R Gomez BB LSI 12::07
Kayla M Knapp IG LSI
Lila Haba YG LSI
Olivia R Rintala YG LSI
Caitlin S Palacio MB LSI 11::41
Kevin C Leake IB M WAVES
Ben Dupis SBB UNA 13::18
Courtney Albini YW UNA
Nicole Bilorusky MG UNA
Kyle Bilorusky MB UNA
Dave Nehoran IB CV MUST
Jalen Jones SBB DELTA BAY
Julia Bounds BG UNA 11::03
3000 METERS RACE WALKING AGE GROUP CLUB / UNA TIME
Kyle J Holberg YM CLUB RESP 20.19.0
Lila Haba YG LSI 16.15.0
JADE CORRAL YG LSI 22.12.0
Daimon Todd YB UMOJA 17.40.0
800 METERS AGE GROUP CLUB / UNA TIME
KEITH J Moody BB PANT 2.36.80
Joe Valerio MB PANT 2.41.15
Ricky Moore BB PANT 2.49.34
Christopher Hall MB PANT 2.56.29
NATHAN PEREZ BB PANT 3.00.74
Amber J Moody MG PANT 2.57.84
Jalen N Doss YB FLYJAG 2.19.44
Taki A Brandon MG FLYJAG 2.57.88
Ryan C Cutter BB FLYJAG
Tyrone Ridgle BB FLYJAG
Kiara Prak-Perry BG FLYJAG 3.16.70
Michael A Steward II BB LSI
JADE CORRAL YG LSI 4.23.18
Chyna Kane-Ross MG OAKPAL 3.02.59
Cynthia SMITH BG UMOJA 2.55.10
Michael Dunne MG UNA 2.36.53
Serina Rye IG UNA 2.27.94
Julia Bounds BG UNA
DARIYA SMITH MG UNA 2.38.82
GRACIE DUPVIS SBG UNA
Zoie Campbell YG HILLTOP 2.35.01
Jeremie Ellis BB HILLTOP 2.35.20
Cameron C James MB HILLTOP 2.35.55
Trevor Ruth YB HILLTOP 2.12.40
Brendan Cardey YB NAPA
Sean Uribe YB NAPA 2.35.97
Cameron J Wallenbrock YB NAPA 2.44.60
Christopher Vaziri BB NAPA
Natalie Dimits IG PHEATS 2.22.51
Miguel C Dickenson BB PHEATS
Timothy H Falls BB PHEATS
Jonas W Harmer MB PHEATS
Sahit N Menon MB PHEATS 2.23.58
Kaitlyn A Eklem MG PHEATS 2.46.66
Kyla M Aiuto YG PHEATS 2.35.32
Ryan A Colaco YB PHEATS
Nicolette Sorensen YG PHEATS 2.30.17
Parker T Deuel YM PHEATS 2.04.84
Tyler Sorensen YM PHEATS 2.10.22
Tyler Troxel YM PHEATS 2.19.18
Gabriel R Gomez SBB LSI 3.20.0
Kayla M Knapp IG LSI 2.24.75
Lila Haba YG LSI
Olivia R Rintala YG LSI 2.21.42
Adam Haba MB LSI 3.52.00
Mia Berardo BG LSI 3.20.29
Kayla Clarin IG SAINTS 2.26.36
Khahari Dobbson IB SAINTS
Sophie H Breck IG M WAVES 2.41.69
Candy C Janchowski IG M WAVES 2.30.61
Kevin C Leake IB M WAVES
Deirdie Woods City Track 2.31.56
Bralyn Lux BB UMOJA 3.16.00
David Grant BB UMOJA 3.12.26
Gabriel Ordaz BB UMOJA
Blajon Lux YB UMOJA 2.29.97
Nina Lux MG UMOJA 3.27.28
Tessa Marshall MG UMOJA
Mikaela Williams MG UMOJA 3.10.09
Jade Baynard MG UMOJA 2.26.87
Daryon Baynard MB UMOJA 2.31.47
Essence Sillah MG UMOJA 3.04.44
Priscilla Lee MG UMOJA 2.38.54
Erica Esparza MG UMOJA NT
Jonathan Grant MG UMOJA 3.06.99
Moses Ordaz MB UMOJA 3.28.40
Kylie Cleveland YG UMOJA 2.45.51
Kaylie McGrady YG UMOJA 2.40.97
Havana Coleman YG UMOJA 3.25.90
Monique Esparza YG UMOJA 2.40.40
Delshawn Mitchell YB UMOJA
Daimon Todd YB UMOJA 2.40.72
Anthony Trinh YB UMOJA
Jadon Garcia YB UMOJA 2.26.93
Aaron (Buzz) Gallagher YB UMOJA 2.32.72
Antigone Pirritano MG UMOJA 3.02.62
Yaqin Abdul-Aziz SBB DELTA BAY 3.22.00
Eden Broussard SBB DELTA BAY
Jasur Abdul-Aziz SBB DELTA BAY 3.06.28
Jalen Jones SBB DELTA BAY 2.50.38
Jesse Iniguez-Stralla SBB DELTA BAY 2.46.18
Qasas Abdul-Aziz MB DELTA BAY 3.07.02
Keante Huddleston MB DELTA BAY 2.47.89
D’Najee Smith MB DELTA BAY
Isaiah Turner MB DELTA BAY 2.42.60
Khaliyah Huddleston MB DELTA BAY 2.48.11
Emerald Huey MB DELTA BAY DNF
Marnae Turner MB DELTA BAY 3.40.06
Hakeem Alves YB DELTA BAY
Kimberly Hawthorne IG MP STRIDERS
Garvey Buchongo 3.7.01
Ashley Delgado 2.54.56
Karie Dobins 2.10.01
Ava Agustin BG MVTC 3.02.57
1500 METERS RACE WALKING AGE GROUP CLUB / UNA TIME
Daryon Baynard MB UMOJA 9.59
Ian Berman MB ST.MARK
Jason R Gomez BB LSI 9.15
Caitlin S Palacio MB LSI 7.39
Adam Haba MB LSI 10.27
Mia Berardo BG LSI 10.31
Tessa Marshall MG UMOJA
Jade McDowell BG UMOJA 12.51
J’tayo McDowell BB UMOJA
Natalie Mireles MG SAINTS
Antigone Pirritano MG UMOJA 11.43
Donna Roscoe BG NAPA 9.31
Natalie Minders 12.37
KYLIE CLEVELAND YG UMOJA 8::11
Nicolette Sorensen YG PHEATS 7::15
Tyler Sorensen YM PHEATS 6::04
EMILY BALCZEWSKI IG DVTC 9::31
1500 METERS RUN AGE GROUP CLUB / UNA TIME
Ava B Agustin BG MVTC
Russell B Agustin BB MVTC
KEITH J Moody BB PANT 5::34
Ricky Moore BB PANT 5::43
NATHAN PEREZ BB PANT 6::01
Ryan C Cutter BB FLYJAG 6::04.50
Chyna Kane-Ross MG OAKPAL
Charles Randy Hensley YM CLUB RESPECT 4::54.39
Jeremie Ellis BB HILLTOP 5::35
Cameron C James MB HILLTOP
Trevor Ruth YB HILLTOP
Ashley C Augustus YG NAPA 5::25.48
Cameron J Wallenbrock YB NAPA 5::46.89
Sophia M Marseilles MG NAPA 6::09
Donna Roscoe BG NAPA
Miguel C Dickenson BB PHEATS
Timothy H Falls BB PHEATS
Jonas W Harmer MB PHEATS
Kaitlyn A Eklem MG PHEATS 5::43
Kyla M Aiuto YG PHEATS
Ryan A Colaco YB PHEATS
Nicolette Sorensen YG PHEATS
Parker T Deuel YM PHEATS
Tyler Sorensen YM PHEATS
Tyler Troxel YM PHEATS
Ashley Delgado MG ST.MARK
Michael Dunne MB ST.MARK
Michael A Steward II BB LSI
JADE CORRAL YG LSI
Jason R Gomez BB LSI 5::29
Gabriel R Gomez SBB LSI 7::11
Kayla M Knapp IG LSI 5::25.0
Lila Haba YG LSI 5::14.76
Olivia R Rintala YG LSI 5::24.02
Caitlin S Palacio MB LSI
Adam Haba MB LSI
Mia Berardo BG LSI
Kayla Clarin IG SAINTS
Sophie H Breck IG M WAVES
Candy C Janchowski IG M WAVES
Julia Bounds BG UNA 5::25
Barry Nehoran YB CV MUST 6::27.39
Dave Nehoran IB CV MUST 5::26.60
Effie Nehoran MG CV MUST 7::03
Roy Nehoran BB CV MUST 7::12
David Grant BB UMOJA
Gabriel Ordaz BB UMOJA
Tessa Marshall MG UMOJA
Mikarla Williams MG UMOJA 6::39
Erica Esparza MG UMOJA
Moses Ordaz MB UMOJA 7::03
Kylie Cleveland YG UMOJA
Kaylie McGrady YG UMOJA 6::02.29
Havana Coleman YG UMOJA 7::24.23
Monique Esparza YG UMOJA 6::04.86
Daimon Todd YB UMOJA
Jadon Garcia YB UMOJA 5::35.23
Aaron (Buzz) Gallagher YB UMOJA 5::09.57
Jalen Jones BB DELTA BAY 6::11
Qasas Abdul-Aziz MB DELTA BAY 6::04
Isaiah Turner MB DELTA BAY
Hakeem Alves YB DELTA BAY
Kimberly Hawthorne IG MP STRIDER
VALERIO MB PANT 6::02
M PEREZ MB PANT 5::15
400 METERS SUB-BANTAM ONLY AGE GROUP CLUB / UNA TIME
Joel Dos Santos SBB FLYJAG
Miles Smith SBB FLYJAG 1.22.00
Jaylin A Thompson SBB FLYJAG
Christopher W Pearson SBB OAKPAL
Todd Kane-Ross SBB OAKPAL
Amina L Pearson SBG OAKPAL
Gabriel R Gomez SBB LSI
REBECCA HAMPTON SBG SAINTS
Ethan George SBB SAINTS
Yaqin Abdul-Aziz SBB Delta Bay
Eden Broussard SBB Delta Bay
Aaliyah Moore FLYJAG
Alfred Robinson SBB 1.23.00
2000 METERS STEEPCHASE AGE GROUP TIME
EVENT NOT HELD
4 X 100 SUB-BANTAM; BANTAM AND MIDGET RELAYS ONLY TIME
OAKLAND PAL
HILLTOP SPEED
PANTHERS TC
UMOJA
DELTA
4 X 100 RACE WALKING RELAY TIME
PLEASANTON HEATS
PANTHERS TC
UMOJA
OAKLAND PAL
CLUB RESPECT
LSI
4 X 400 RACE WALKING RELAY TIME
PANTHERS TC
6 X MIXED DISTANCE MEDLEY RELAY 200M-600M-1200M-300M-500M-800M TIME
PLESANTON HEATS 1ST
UMOJA 2ND
LONG JUMP AG CLUB BEST MARK
KEITH J Moody BB PANT
Ricky Moore BB PANT
Jaala Donnes BG PANT 9’1"
Chris Hall MB PANT 11’1"
Mario Perez
Andrew Chang YB AATC
Adeola Olayomi IB AATC
Olivia-Aman I Cotton MG AATC
Haley Lukas YG AATC
Anika S Riley YG AATC
D’Maurier McKenzie MB FLYJAG 13’3"
Jalen N Doss YB FLYJAG
Taki A Brandon MG FLYJAG 11’3"
Jhazmyne Lewis MG FLYJAG 11’11"
Garvey Buchongo-Whitlow MG FLYJAG 11’5"
Ryan C Cutter BB FLYJAG 10’6"
Tyrone Ridgle BB FLYJAG 10’11"
Jacob Smith BB FLYJAG 10’11/4"
Tashyia Smith BB FLYJAG 11’11/2"
Joel Dos Santos SBB FLYJAG 6’9"
Miles Smith SBB FLYJAG
Jaylin A Thompson SBB FLYJAG 5’10"
Kiara Prak-Perry BG FLYJAG 8’2"1/2
HANNAH Cutter SBG FLYJAG 6’4"
Aaliyah Moore SBG FLYJAG 10.08
Joy Moore SBG FLYJAG 9’7"1/2
Taylor Moore SBG FLYJAG 7.4.50
Malia Prak-Perry SBG FLYJAG 6.11
Dadwin Alvarez YM CLUB RESP 11’00
Kyle J Holberg YM CLUB RESP 13 3’1/4
Micha R Fontenot-Cornely BB CLUB RESP 11’6"
Charles Hensley YM CLUB RESP 16.9
Khalid Senegal YB PHELITE
Logan Wolfley YB TEAM OLY 16’0"
Regan Wolfley MG 9’8.5"
DARIA Cook YG B SHARP 10’00"
Isiah Coral YB B SHARP 12’6"
Joseph Evers BB B SHARP 12’6"
Nia Vance MG B SHARP 15’7"
Christopher W Pearson SBB OAKPAL 8.0.75
Quinn Edwards MB OAKPAL 13.03
Todd Kane-Ross SBB OAKPAL
Amina L Pearson SBG OAKPAL 6.9.50
Kenneth Aubrey BB OAKPAL
Chyna Kane-Ross MG OAKPAL
Marty Hughes MB OAKPAL
Michael D Pearson YB OAKPAL
Cheri Chang IG UNA 15’3"
Jordan Goodwin SBG UNA 8’1"3/4
SABRINA RONATO YG UNA 11’9"
DARIYA SMITH MG UNA 11’23/4"
Steven Nava YM 19’4"
Jarod Moren SSB 8"10"
Micah Judish YM 19’4"
Kyndel Fletcher IG 13’7"1/4
GRACIE DUPVIS SBG UNA
Nick Jackson YM 20’1.5"
BEN DUPVIS BB UNA
ANDREW CHANG YB UNA
ZARIAN RAFIQ SBB UNA 10’2"
Kevin Cardey YM NAPA 20’7"
Jennifer Cardey IG NAPA 14’3"
Lauren Cardey IG NAPA 14’9"
Jared L Reich MB NAPA 10’11"1/2
Cameron R Vaziri MB NAPA 11’00"
Sophia M Marseilles MG NAPA 11’11"1/2
Donna Roscoe BG NAPA 7’4"
Christopher Vaziri BB NAPA 10’3"3/4
REBECCA HAMPTON SBG SAINTS 5’3"
Ethan George SBB SAINTS 9’7"
Khahari Dobbson IB SAINTS 17’61/4"
Kumari Rollerson IB SAINTS 17’10"
Sophie H Breck IG M WAVES 11.2
Candy C Janchowski IG M WAVES 13.7.5
Kevin C Leake IB M WAVES
Lucas M Novick IB M WAVES 15.8
JORDAN GOODWIN SBB UNA
Barry Nehoran YB CV MUST 12’5"
Dave Nehoran IB CV MUST 13’9"1/2
Effie Nehoran MG CV MUST 8’11"3/4
Roy Nehoran BB CV MUST 8’10"1/4
Cynthia Smith BG UMOJA 13’4"
David Grant BB UMOJA
Gabriel Ordaz BB UMOJA 9’5"1/2
Nina Lux MG UMOJA 11’9"
Mikaela Williams MG UMOJA 10’2"1/2
Antigone Pirritano MG UMOJA
Camille Johnson MG UMOJA
Jade Baynard MG UMOJA 9’6"
Essence Sillah MG UMOJA 11’4"1/2
Erica Esparza MG UMOJA
Collin Johnson MB UMOJA 11’5"1/4
Jonathan Grant MB UMOJA 10’6"
Daryon Baynard MB UMOJA 11’1"
Havana Coleman YG UMOJA 8’6"
Monique Esparza YG UMOJA 12’2"1/2
Blajon Lux YB UMOJA
Bralyn Lux BB UMOJA 11"7"1/2
Delshawn Mitchell YB UMOJA 16’6"1/2
Keenan Smith YB UMOJA 15’6"1/2
Anthony Trinh YB UMOJA
Jadon Garcia YB UMOJA
Aaron (Buzz) Gallagher YB UMOJA
Yaqin Abdul-Aziz BB DELTA BAY
Jasur Abdul-Aziz BB DELTA BAY 7’6"1/2
Jesse Iniguez-Stralla BB DELTA BAY 9’11"
Keante Huddleston MB DELTA BAY 11’7"3/4
D’Najee Smith MB DELTA BAY
Isaiah Turner MB DELTA BAY 11’8"
Khaliyah Huddleston MB DELTA BAY 11’8"1/2
Emerald Huey MB DELTA BAY 11’10"
Marnae Turner MB DELTA BAY 9’8"1/4
Lex Aubert IM MP STRIDERS
Alex Belarmino IM MP STRIDERS 13’1"
Decoven Benton-Bell YB MP STRIDERS
Larry Aubert MB MP STRIDERS 11’9"1/2
Joseph Thompson MB MP STRIDERS
Sabriyah Belarmino SBG MP STRIDERS 7.11
Jonathan Peyton BB 7’3"
TRIPLE JUMP AGE GROUP CLUB BEST MARK
Brendan Cardey YB NAPA
Jennifer Cardey IG NAPA
DARIA Cook B SHARP
Jadon Garcia YB UMOJA 30’7"
Blajon Lux YB UMOJA 32’11"
Bralyn Lux BB UMOJA
Jade McDowell BG UMOJA
Lucas M Novick IB M WAVES 35′
Kumari Rollerson IB SAINTS 42′
Cynthia Smith BG UMOJA
Logan Wolfley YB TEAM OLY
HIGH JUMP AG CLUB BEST MARK
Jaala Downes BG PANT 3’6
Andrew Chang YB AATC
Adeola Olayomi IB AATC
Olivia-Aman I Cotton MG AATC
Anika S Riley YG AATC
Micha R Fontenot-Cornely BB CLUB RESP 3’6
Khalid Senegal YB PHELITE 5’0
Logan Wolfley YB TEAM OLY
DARIYA SMITH MG UNA 4’2
Brendan Cardey YB NAPA 4’10
Sean Uribe YB NAPA
Kevin Cardey YM NAPA 5’6
Lauren Cardey IG NAPA 4’7
Jared L Reich MB NAPA 4’4
Sophia M Marseilles MG NAPA
Khahari Dobbson IB SAINTS 4’10
Kumari Rollerson IB SAINTS 5’2
Candy C Janchowski IG M WAVES
Lucas M Novick IB M WAVES 4’6
Julia Bounds BG UNA 3’8
Barry Nehoran YB CV MUST 3’8
Roy Nehoran BB CV MUST
Collin Johnson MB UMOJA
Blajon Lux YB UMOJA 4’4
Delshawn Mitchell YB UMOJA 4’10
Aaron(Buzz) Gallagher YB UMOJA 4’4
Lex Aubert IM MP STRIDER 5’0
Alex Belarmino IM MP STRIDER 4’6
Decoven Benton-Bell YM MP STRIDER
Larry Aubert MB MP STRIDER 4’10
Joseph Thompson MB MP STRIDER 3’8
TAUJAY KING MG SAINTS 3’6
Anika S Riley ATHENION 4’4
Adeola Olayomi IB ATHENION 4’10
SHOT PUT AG CLUB BEST MARK
Dadwin Alvarez YM CLUB RESP 30’10
sTEVEN Bravo IB CLUB RESP 31’0
Akapusi JR Liku YM PHELITE 28’8
GREG MENDEZ YM PHELITE 26’5
Shomari Rogers-cayton MB PHELITE 31’1 1/2
Logan Wolfley YB TEAM OLY 26’9 1/2
REGAN Wolfley MG TEAM OLY 24’3
Kenneth Aubrey BB OAKPAL 17’9
Marty Hughes MB OAKPAL 21’8
Michael D Pearson YB OAKPAL 21’5
Aaron Kirkendoll YB OAKPAL
Tami N Coffey IG OAKPAL 23’10
Jayonna Temple IG OAKPAL 27’11
Carlton Sandifer IB OAKPAL
Semaj Temple YW OAKPAL
Venicia R Johnson YW OAKPAL
STEVE RONATO BB UNA 11’6
TAUJAY KING MG SAINTS 26’11
Camryn Peyton MB SAINTS 20’9
SABRINA RONATO YG UNA
KAYLA O’BRINE YG UNA 35’6
Jade Baynard MG UMOJA 16’9 1/2
Nina Lux MG UMOJA 16’1
Jade McDowell BG UMOJA 18’10 1/2
J’tayo McDowell BB UMOJA
Barry Nehoran YB CV MUST 21’3
Effie Nehoran MG CV MUST
Roy Nehoran BB CV MUST 13’2 3/4
Essence Sillah MG UMOJA 22’10
Keenan Smith YB UMOJA 37’3
PAMELA WHITE MG TWTC 24’10
JAROD MOREN SSB UNA 10’7
MICHA FONTENOT-CORNELY BB CLUB RESP 22’6
TAYLOR HALL YB 21’3
STEVEN NARA IB 45’5
KENDAL FLECHER IG 23’7 1/2
DISCUS AG CLUB BEST MARK
Dadwin Alvarez YM CLUB RESP
sTEVEN Bravo IB CLUB RESP 102’8
Charles Hensley YM CLUB RESP
Akapusi JR Liku YM PHELITE 82’0
GREG MENDEZ YM PHELITE 65’5
Shomari Rogers-cayton MB PHELITE 71’4
Michael D Pearson YB OAKPAL 61’7
Aaron Kirkendoll YB OAKPAL 47’8
Tami N Coffey IG OAKPAL 52’9
Jayonna Temple IG OAKPAL 64’2
Carlton Sandifer IB OAKPAL
Semaj Temple YW OAKPAL
Venicia R Johnson YW OAKPAL
SABRINA RONATO YG UNA 60’5
TAUJAY KING MG SAINTS 62’4
Camryn Peyton MB SAINTS 52’8
KAYLA O’BRINE YG UNA
Camille Johnson MG UMOJA
Daimon Todd YB UMOJA
Keenan Smith YB UMOJA
Anhony Trinh YB UMOJA
Delshawn Mitchell YB UMOJA
TAYLOR HALL YB PANTHERS 37’1
STEVEN NAVA IB 114’7
NICK JACKSON YM 91’6
DAVE NEHORAM IB 47’4
Delshawn Mitchell YM 42’2
JAVELIN AG CLUB BEST MARK
Dadwin Alvarez YM CLUB RESP 91’9
sTEVEN Bravo IB CLUB RESP 45’1
Kyle J Holberg YM CLUB RESP
Charles Hensley YM CLUB RESP
Akapusi JR Liku YM PHELITE 82’2
GREG MENDEZ YM PHELITE 66’2
Cheri Chan IG UNA 131’0
SABRINA RONATO YG UNA 59’0
Brendan Cardey YB NAPA 128’0
Kevin Cardey YM NAPA 128’4
Havana Coleman YG UMOJA
Monique Esparza YG UMOJA
Keenan Smith YB UMOJA 102’5
Anthony Trinh YB UMOJA
Hakeem Alves YB DELTA BAY
NICK JACKSON YM UNA 97’7
STEVEN NAVA YM UNA 93’10
KENDAL FLETCHER IG UNA 65’6
TAYLOR HALL YB PANTHER 61’2
HUNTER DEUEL YG PHEATS 61’2
MINI JAV. AG CLUB BEST MARK
Micha R Fontenot-Cornely BB CLUB RESP 66’9
Michael A Steward II BB LSI
Shomari Rogers-cayton MB PHELITE 82’9
Kenneth Aubrey BB OAKPAL 49’0
Marty Hughes MB OAKPAL 53’0
REBECCA HAMPTON SBG SAINTS 29’7
TAUJAY KING MG SAINTS
Natalie Mireles MG SAINTS 20’0
Ethan George SBB SAINTS 42’0
Camryn Peyton MB SAINTS 52’0
Jonathan Peyton BB SAINTS 37’0
STEVE RONATO BB UNA 27’0
Nicole Bilorusky MG UNA
Kyle Bilorusky MB UNA 68’0
J’tayo McDowell BB UMOJA
Camille Johnson MG UMOJA
Collin Johnson MB UMOJA
Jonathan Grant MB UMOJA
Moses Ordaz MB UMOJA 29’5
Yaqin Abdul-Aziz SBB DELTA BAY 36’3
Eden Broussard SBB DELTA BAY 19’0
Jasur Abdul-Aziz SBB DELTA BAY 44’2
Jesse Iniguez-Stralla SBB DELTA BAY 54’2
Qasus Abdul-Aziz MB DELTA BAY
Keante Huddleston MB DELTA BAY 62’7
D’Najee Smith MB DELTA BAY
Isaiah Turner MB DELTA BAY
Khaliyah Huddleston MB DELTA BAY
Emerald Huey MB DELTA BAY
Marnae Turner MB DELTA BAY
Sabriyah Belarmino SBG MP STRIDERS
JAROD MOREN SBB UNA 24’0
JALEN JONES BB 45’0
REAGEN WOLFLEY MG TEAM OLY 70’0
QUINN EDWARDS MB 70’0
DERIC MOREN SBB 6’0
GABRIEL Ordaz SBB 29’5
POLE VAULT AG CLUB BEST MARK
Dave Nehoran IB CV MUST DNP
MADISON McCARTHY – P.HEATS TC YW
TYLER TROXEL – P.HEATS TC IB
NICCO BAUMANN – P.HEATS TC IB
GABRIEL GOMEZ – UNATTACHED IB
BRADLEY WALLACE – NAPA TC YM